НОВИНИ

СТАТИСТИКА ІНФОРМУЄ...
Соціально-економічне становище Чернігівcької області в січні–травні 2020 року

ФСС ІНФОРМУЄ...
Кількість медзакладів, що направляють на реабілітацію...

Допомогу по вагітності та пологах від Фонду соціального страхування України...

Як отримати послуги з відновлювального лікування у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України? ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реабілітаційне лікування працюючих ПЕРЕГЛЯНУТИ

Інформація для страхувальників та застрахованих осіб щодо лікування у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів. ПЕРЕГЛЯНУТИ

Порадник щодо створення доступного середовища для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населеня. ПЕРЕГЛЯНУТИ

Зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в частині розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. ПЕРЕГЛЯНУТИ
Місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги отримають нову функцію у сфері державної реєстрації громадських формувань ПЕРЕГЛЯНУТИ

 

ІЧНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ

запрошує на вйськову службу за контрактом переглянути

 

Онлайн-послуги для роботодавців –
 електронний кабінет

Послуги служби зайнятості стають більш доступними завдяки впровадженню нових сучасних сервісів. Один з них – електронний кабінет роботодавця. Фактично це персональне автоматизоване робоче місце, доступ до якого можна отримати за допомогою комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет.
Користуючись електронним кабінетом, роботодавці можуть оперативно здійснювати пошук необхідних кадрів, подавати звітність, а також  отримувати інші послуги.
Створити Електронний кабінет нескладно і це не забере багато часу. Потрібно зайти на головну сторінку сайту https://www.dcz.gov.ua, відкрити закладку «Роботодавцям», обрати «Електронний кабінет роботодавця» та зареєструватися. А для цього - внести інформацію для створення облікового запису, обрати мету реєстрації («Пошук працівників»), внести інформацію про підприємство. Реєстрацію буде завершено після введення коду підтвердження, надісланого на ваш е-mail.
По закінченню реєстрації роботодавець матиме змогу подати звіт за формою 3-ПН, переглядати стан укомплектування заявлених вакансій, історію направлень службою зайнятості шукачів роботи, надану звітність, виконання договорів на громадські та на інші роботи тимчасового характеру, можливість отримання компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та тематику семінарів для роботодавців, а також пройти онлайн-опитування щодо перспективної потреби в кадрах.

Отож, шановні роботодавці, реєструйтеся та користуйтеся онлайн-послугами служби зайнятості.

                                              Районна філія ЧОЦЗ
Оплату гарантуємо.

Директор філії                              І.П.Шевченко

 

Другий этап детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами

Боротьба з нелегальним працевлаштуванням на сьогодні є головним пріоритетом у роботі Держпраці.
Інформаційно-роз’яснювальна кампанія, на виконання доручення Прем’єр-міністра України Олексія  Гончарука про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами була розпочата з 22.01.2020 року. Реалізація доручення складається із 3-х етапів: інформаційної кампанії; підготовчої роботи до проведення інспекційної кампанії та  інспекційної кампанії.
З 22 по 31 січня інспекторами праці разом з органами місцевого самоврядування, яким делеговані повноваження здійснення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення, територіальними органами Державної податкової служби, Державного центру зайнятості, Пенсійного фонду України, державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та іншими органами державної влади було проведено зустріч із суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування.
Під час проведення семінарів, нарад, виїзних акцій та флешмобів  в рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи про недопустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, посадовці наголошували на негативних наслідках тіньової зайнятості для працівників і роботодавців, закликали представників підприємств, установ, організацій офіційно оформити найманих працівників та попереджали, що за використання незадекларованої праці законодавством передбачені фінансові санкції.
Інформаційно-роз’яснювальна робота відбувалась в усіх районах області. За час її проведення було встановлено випадки здійснення господарської діяльності без державної реєстрації суб’єкта господарювання або ознак такої діяльності, про що поінформовано органи Державної податкової служби для вжиття відповідних заходів.
З 10 лютого почалась інспекційна кампанія, яка триватиме до 21 лютого 2020 року. Вона передбачає проведення посадовими особами Управління Держпраці у Чернігівській області разом з відповідними органами місцевого самоврядування та ДПС заходів державного нагляду (контролю) у суб’єктів господарювання. Очікувати на візит варто тим,  хто має невідповідність орієнтовної чисельності працівників (що було встановлено під час інформаційно-роз’яснювальних заходів) до даних реєстру застрахованих осіб і тим, у кого відсутня позитивна динаміка щодо оформлення трудових відносин з найманими працівниками.
Під час інспекційної кампанії особливу увагу буде звернуто на роботодавців, які мають найвищий ризик використання незадекларованої праці та під час інформаційної кампанії мали неоформлених працівників. Результати проведеної роботи стануть основою для планування та реалізації аналогічних заходів в інших ризикованих сферах господарювання.
Управління Держпраці у Чернігівській області нагадує, що, відповідно до статті 265 Кодексу законів про працю України, за порушення законодавства про працю з 02.02.2020 зменшено розмір фінансових санкцій за використання незадекларованої праці з 30 до 10 мінімальних заробітних плат за кожного неоформленого працівника, та складає 47 тисяч 230 гривень.  За вчинення такого порушення повторно протягом двох років – 30 мінімальних зарплат за кожного працівника, стосовно якого скоєно порушення, що складає 141 тисячу 690 гривень. Стосовно фізичних осіб-підприємців, які знаходяться на єдиному податку 1-3 групи – замість штрафних санкцій виноситься попередження.

Головний державний інспектор відділу з питань додержаннязаконодавства про працю, зайнятість
та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у  Чернігівській області      О.ПИСАНА                

 

Архів новин.

..................................................................................

 

Новини

Винесено вирок за заняття гральним бізнесом

Прилуцький міськрайонний суд виніс вирок двом жителькам Ічнянського району за порушення законодавства у сфері грального бізнесу.
За результатами досудового розслідуванням, яке проводилось слідчими Національної поліції за матеріалами Прилуцького міжрайвідділу СБУ, суд визнав зловмисниць винними за ч.1 ст. 203-2 (заняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді штрафу у розмірі 170 тисяч гривень кожній. фото

 

 

Пам'ятка населенню «БЕРЕЖІТЬСЯ ХВОРОБ ТВАРИН, ЩО ПЕРЕДАЮТЬСЯ ЛЮДИНІ!» ПЕРЕГЛЯНУТИ

Керівникам сільськогосподарських підприємств Ічнянщини варто серйозно ставитися до профілактичної роботи щодо запобігання виробничому травматизму ПЕРЕГЛЯНУТИ

 

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ

Підвищення пенсій з 1 липня 2020 року переглянути

Родини загиблих військовослужбовців отримaють матеріальну допомогу переглянути

В Чернігівській області розпочала роботу інформаційна платформа «Допомога поруч» переглянути

 

 

 

На Чернігівщині СБУ викрила розкрадання бюджетних грошей текст фото1, фото2, фото3,фото4, фото5

 

На Чернігівщині СБУ попередила несанкціоноване технічне втручання в функціонування військового об’єкту текст, фото1, фото2 фото3, фото4
        

 

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ повідомлення, викривачі, схема1, схема2, схема3, схема4, схема5

 

ОГОЛОШЕННЯ

До відома депутатів районної та обласної рад, сільських голів, керівників сільськогосподарських та промислових підприємств району, установ, організацій, начальників управлінь і відділів райдержадміністрації, громадськості району 05 серпня 2020 року відповідно до розпорядження голови районної ради від24.07.2020 року №13 об 11.00 годині в актовому залі Ічнянської райдержадміністрації відбудеться сорок п’ята сесія Ічнянської районної ради сьомого скликання.

На сесію районної ради виносяться наступні питання:

  1. Про звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2020 року.
  2. Про звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2020 року.
  3. Про внесення змін до рішення сесії районної ради від 20 грудня 2019 року № 12-41/07 «Про районний бюджет Ічнянського району на 2020 рік".
  4. Про внесення змін до Програми  фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Ічнянська  центральна районна лікарня» Ічнянської районної ради  Чернігівської області на 2020 рік.
  5. Про внесення змін до районної Програми з діагностики та лікування на території Ічнянського району інфекції, викликаної COVID-19 на 2020 рік.
  6. Про затвердження районної Програми "Забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю тахнічними засобами на 2020 рік".
  7. Про затвердження розпорядження заступника голови районної ради від 17 червня 2020 року №12 " Про надання дозволу на прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Ічнянського району майна для амбулаторії загальної практики сімейної медицини".
  8. Про хід виконання рішень районної ради.

 

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!

Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів інформує.

Відповідно до Порядку реєстрації підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, що використовують найману працю, затвердженого постановою КМУ від 31.01.2007року №70(зі змінами), реєстрація роботодавців здійснюється Чернігівським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів до 1 лютого 2019 року, якщо за підсумками звітного року кількість працюючих, для яких це місце роботи є основним, становить 8 і більше осіб.

Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю за звітний 2018 рік ( форма №10-ПІ\річна поштова/) подається відповідно до чинного законодавства тільки в паперовому вигляді (наручно або рекомендованим листом) до 1 березня 2019 року.

Бланки заяви про реєстацію та Звіту про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю розміщені на офіційному веб-сайті Фонду соціального захисту інвалідів ( http://www.ispf.gov.ua).

За довідками звертатися за адресою:

14017, м. Чернігів, вул. В.Радченка,14.

Контактний телефон\факс: (0462)67-28-51

E-mail: Chernihiv@ispf.govua

 

ПРОЕКТИ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ

 
До уваги державних службовців органів виконавчої влади та посадових осіб органів місцевого самоврядування
ЦЕНТР ПЕРЕПІДГОТОВКИ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
ПРОПОНУЄ

Центром заплановано проведення постійно діючого тематичного семінару «Ділове українське мовлення у сфері державного управління» (дистанційна форма).
Протягом травня - грудня слухачі зможуть отримати практичні знання з ділового українського мовлення, пройти відповідне тестування по кожній із запропонованих тем, і в кінцевому результаті отримати сертифікат про підвищення кваліфікації. Телефон для довідок: 676-052; 675-021. E-mail: chcppk@gmail.com

також навчання за програмами постійнодіючих семінарів "Депутат місцевої ради:статус, повноваження, організація роботи" та "Забезпечення ефективності запобіганнята протидії корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування"


 
Відповіді на звернення депутатів Ічнянської районної ради щодо земельних питань
ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

земельна реформа ПЕГЛЯНУТИ


землі с\г призначення ПЕГЛЯНУТИ


щодо скасування депутатської недоторканості ПЕГЛЯНУТИ


Адміністрація Президента України

ПЕГЛЯНУТИ

ДЕРЖГЕОКАДАСТР

ПЕГЛЯНУТИ

щодо управління ділянками

 
Відповіді на звернення депутатів Ічнянської районної ради щодо ціноутворення на природний газ
Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

ПЕГЛЯНУТИ


Національної комісії що здійснюєдержавне регулювання у сферах енергетикита комунальних послуг (НКРЕКП)

ПЕГЛЯНУТИ

 
Депутатське звернення народного депутата України Загорія Г.В.

до керівників територіальних громад щодо врегулювання правопорядку на час гастрольних видовищно-публічних заходів (цирки, виставки) ПЕРЕГЛЯНУТИ

 
До уваги громадян

1 вересня 2016 року на Чернігівщині відчинили свої двері 19 бюро правової допомоги. Правова допомога з будь-яких юридичних питань. Незахищеним категоріям населення - адвокат за рахунок держави ПЕРЕГЛЯНУТИ