НОВИНИ

СТАТИСТИКА ІНФОРМУЄ...
Соціально-економічне становище Чернігівcької області в січні 2018 року

ФСС ІНФОРМУЄ...
Кількість медзакладів, що направляють на реабілітацію...


Допомогу по вагітності та пологах від Фонду соціального страхування України...

Як отримати послуги з відновлювального лікування у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України? ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реабілітаційне лікування працюючих ПЕРЕГЛЯНУТИ

Інформація для страхувальників та застрахованих осіб щодо лікування у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів. ПЕРЕГЛЯНУТИ

Порадник щодо створення доступного середовища для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населеня. ПЕРЕГЛЯНУТИ

Зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в частині розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. ПЕРЕГЛЯНУТИ
Місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги отримають нову функцію у сфері державної реєстрації громадських формувань ПЕРЕГЛЯНУТИ

 

ІЧНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ

запрошує на вйськову службу за контрактом переглянути

ВІДКРИЛИ МЕМОРІАЛЬНУ ДОШКУ

22 лютого 2018 року на будівлі залізничної станції м.Ічні урочисто відкрито пам'ятну дошку на честь першого муфтія мусульман Криму, ініціатора Першого Курултаю кримськотатарського народу, першого глави та автора гімну Кримської народної республіки Номану Челебіджихану. Захід відбувся за ініціативи голови громадської організації «Українська ініціатива» Юрія Косенка та за активного сприяння департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА.
На церемонії відкриття були присутні заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров, заступник міністра інформаційної політики Еміне Джапарова, заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова, голова районної ради Григорій Герасименко, голова Ічнянської ОТГ Оксана Андріанова, в.о. голови районної державної адміністрації Валентина Рябчун, громадськість міста, творчі колективи, які майстерно виконали елементи кримсько-татарського фолкльору та гімн.Архів новин.

..................................................................................

 

На Чернігівщині СБУ виявила схованку з військовими засобами ураження

Співробітники Служби безпеки України у межах протидії незаконному обігу зброї виявили у Чернігівській області схованку з боєприпасами.
Схрон був облаштований у лісі поблизу однієї з військових частин, що дислокується не території регіону. Зі схованки правоохоронці вилучили майже сто патронів до артилерійських гармат калібру 30 мм, які встановлюються на бойових машинах, і призначені для враження броньованих цілей.
Виявлені засоби ураження передано на експертизу.
У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України, тривають слідчо-оперативні дії для притягнення до відповідальності причетних до протиправної діяльності осіб.
Заходи з блокування незаконного обігу зброї проводились спільно з поліцією.

Прес-група Управління СБ України
в Чернігівській області

 

 

СБУ ЗАКЛИКАЄ МЕШКАНЦІВ ТА ГОСТЕЙ ЧЕРНІГІВЩИНИ БУТИ ПИЛЬНИМИ

Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Чернігівщини бути уважними та обережними. Для недопущення спроб дестабілізації громадського порядку та протидії розвідувально-підривній діяльності з боку ворожих спецслужб просимо громадян інформувати правоохоронців у випадках наявності інформації:

  • про підготовку до скоєння терористичних актів, посягання на життя державного чи громадського діяча, а також суб"єктів виборчого процесу;
  • про факти посягань на суб"єктів виборчого процесу, виборчі штаби, окружні чи дільничні виборчі комісії;
  • про злочини проти виборчих прав і свобод громадянина, передбачених статтями 157-160 Кримінального кодексу України.

У разі надходження такої інформації просимо громадян звертатися за телефонами "гарячої лінії" управління СБУ в Чернігівській області - (0426) 676-208 та Прилуцького МРВ (0237) 3-21-00, )050) 669-44-16 або скористатися електронною скринькою usbu_chg@ssu.gov.ua. Уся отримана інформація буде ретельно перевірена. Конфіденційність гарантується.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

До відома депутатів районної та обласної рад, сільських голів,керівників сільськогосподарських та промислових підприємств району, установ, організацій, начальників управлінь і відділів райдержадміністрації,громадськості району

21 лютого 2019 року о 12.00 год в кабінеті голови районної державної адміністрації відповідно до розпорядження голови районної ради від 11.02.2019 року №7 відбудеться тридцять шоста сесія Ічнянської районної ради сьомого скликання.

На сесію районної ради виносяться наступні питання:

1. Про виконання районного бюджету за 2018 рік".

2. Про внесення змін до рішення сесії районної ради від 22 грудня 2018 року "Про районний бюджет на 2019 рік".

3.Про затвердження Переліку об"єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Ічнянського району.

4.Про врегулювання питань щодо управління та розпорядження об"єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Ічнянського району.

5.Про затвердження нормативу відрахувань до районного бюджету частини прибутку комунального підприємства "Архітектура Ічнянщини" районної ради на 2019 рік.

Та інші питання.

 

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!

Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів інформує.

Відповідно до Порядку реєстрації підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, що використовують найману працю, затвердженого постановою КМУ від 31.01.2007року №70(зі змінами), реєстрація роботодавців здійснюється Чернігівським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів до 1 лютого 2019 року, якщо за підсумками звітного року кількість працюючих, для яких це місце роботи є основним, становить 8 і більше осіб.

Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю за звітний 2018 рік ( форма №10-ПІ\річна поштова/) подається відповідно до чинного законодавства тільки в паперовому вигляді (наручно або рекомендованим листом) до 1 березня 2019 року.

Бланки заяви про реєстацію та Звіту про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю розміщені на офіційному веб-сайті Фонду соціального захисту інвалідів ( http://www.ispf.gov.ua).

За довідками звертатися за адресою:

14017, м. Чернігів, вул. В.Радченка,14.

Контактний телефон\факс: (0462)67-28-51

E-mail: Chernihiv@ispf.govua

 

ПРОЕКТИ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ

 
До уваги державних службовців органів виконавчої влади та посадових осіб органів місцевого самоврядування
ЦЕНТР ПЕРЕПІДГОТОВКИ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
ПРОПОНУЄ

Центром заплановано проведення постійно діючого тематичного семінару «Ділове українське мовлення у сфері державного управління» (дистанційна форма).
Протягом травня - грудня слухачі зможуть отримати практичні знання з ділового українського мовлення, пройти відповідне тестування по кожній із запропонованих тем, і в кінцевому результаті отримати сертифікат про підвищення кваліфікації. Телефон для довідок: 676-052; 675-021. E-mail: chcppk@gmail.com

також навчання за програмами постійнодіючих семінарів "Депутат місцевої ради:статус, повноваження, організація роботи" та "Забезпечення ефективності запобіганнята протидії корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування"


 
Відповіді на звернення депутатів Ічнянської районної ради щодо земельних питань
ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

земельна реформа ПЕГЛЯНУТИ


землі с\г призначення ПЕГЛЯНУТИ


щодо скасування депутатської недоторканості ПЕГЛЯНУТИ


Адміністрація Президента України

ПЕГЛЯНУТИ

ДЕРЖГЕОКАДАСТР

ПЕГЛЯНУТИ

щодо управління ділянками

 
Відповіді на звернення депутатів Ічнянської районної ради щодо ціноутворення на природний газ
Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

ПЕГЛЯНУТИ


Національної комісії що здійснюєдержавне регулювання у сферах енергетикита комунальних послуг (НКРЕКП)

ПЕГЛЯНУТИ

 
Депутатське звернення народного депутата України Загорія Г.В.

до керівників територіальних громад щодо врегулювання правопорядку на час гастрольних видовищно-публічних заходів (цирки, виставки) ПЕРЕГЛЯНУТИ

 
До уваги громадян

1 вересня 2016 року на Чернігівщині відчинили свої двері 19 бюро правової допомоги. Правова допомога з будь-яких юридичних питань. Незахищеним категоріям населення - адвокат за рахунок держави ПЕРЕГЛЯНУТИ